Azena se uspjela vratiti u igru

Objavljeno: Ponedjeljak, 02 Travanj 2012 14:31 Autor:
Nada još uvijek ima za odbojkašice Azene. Nada još uvijek ima za odbojkašice Azene. Foto: ŽOK Azena

Bilo je napeto i u drugoj uzvratnoj utakmici Azene i Vukovara. Ovog puta, peti set je pripao velikogoričkim odbojkašicama.

Nakon poraza u Vukovaru, Azena se morala vratiti u igru ukoliko je željela nastaviti s daljnim natjecanjem. Rezultat je tada bio 3:2 za domaćina 3:2 (21:25,25:14,23:25,25:22,15:11). Azena je u uzvratnoj utakmici iskoristila prednost domaćeg terena i glasne domaće publike s kojima je zajedno prokrstarila sve do cilja - izjednačiti seriju na 1:1.

Prvi set je pripao Vukovarkama, a u iduća dva seta su domaće djevojke došle do uvjerljivih 2:1. Četvrti set obilježen je povratkom gostiju s čak 25:18, ali nakon povratka na teren u petom, Azena se pobrinula za novi preokret i pobjedu.

Krajnji rezultat drugog susreta je bio 3:2 (21:25,25:22,26:24,18:25,15:8).

Ovim rezultatom djevojke su se pobrinule za još jedno gostovanje u Vukovaru gdje će ganjati pobjedu i prolaz u polufinale. Utakmica će se odigrati u srijedu, 4. travnja, s početkom u 19.30.