Azena u polufinalu, sad pravac na Splićanke

Objavljeno: Četvrtak, 05 Travanj 2012 08:13 Autor:

Mlađe kadetkinje Vukovara svoj su nedolazak na zadnju utakmicu PH-a u srijedu navečer vjerojatno pravdale važnom utakmicom starijih klupskih sestara kojima je bila potrebna sva pomoć, makar i s tribina, u dvoboju s "nabrijanim" Azenašicama.

Opet u Vukovaru, opet isti sudionici susreta i opet dramatična igra do samog kraja. I naravno, opet 3:2!

Prvi i drugi set su povele gošće, no Vukovarke se nisu dale. Uspjele su iduća dva seta okrenuti u svoju korist. Tako se dogodio onaj ulazak u peti set, koji je očito postao pravilo između ove dvije ekipe. Naime, obje utakmice četvrtfinala igrale su s rezultatom 3:2 te je svaka iskoristila prednost domaćih navijača i poznate dvorane. Tako da, ovaj put su Azenašice bile na skliskom terenu.

Ipak, velikogoričke djevojke nisu odustajale do same završnice petog seta kada su pobjedom od 14:16 zasluženo otišle u polufinale. Tamo ih čekaju Splićanke koje su svoju ulaznicu platile pobjedom nad Kaštelankama (OK Marina Kaštela).

Prve polufinalne utakmice zakazane su za 17. travnja 2012.

ŽOK Vukovar - ŽOK Azena Velika Gorica 2:3(22:25,19:25,25:23,25:22,14:16)