Četiri rijeke bez bodova u Brezovici

Objavljeno: Nedjelja, 26 Siječanj 2014 09:43 Autor:
Odbojkaši Četiri rijeke jučer u Brezovici nisu uspjeli doći do svog prvog ovosezonskog gostujućeg slavlja.

Kako su u 1. kolu ove sezone na domaćem terenu vrlo lako nadigrali momčad Nepomuka iz Gornjeg Stupnika, nadali smo se da isto mogu ponoviti i u jučerašnjem susretu 10. kola.

U prvom setu to su i nagovijestili, dobivši ga uvjerljivo s 25:16, no razinu igre s početka susreta nisu zadržali i u nastavku dvoboja. Stupničani su s dva puta po 25:22 preokrenuli rezultat u setovima na svoju stranu, a Karlovčani su se u četvrtom pokušali vratiti i odvesti dvoboj u peti set. Međutim, nakon velike i neizvjesne borbe, domaći su s 29:27 okončali utakmicu i upisali bodove, a karlovački odbojkaši svoj šesti ovosezonski poraz.

Četiri rijeke sljedećeg vikenda, u 11. kolu, dočekuju momčad Totovca iz Čakovca, s kojim još uvijek nisu odigrali odgođeni susret 2. kola.

Izvor: radio-mreznica.hr