Đakovčanke krenule s pobjedom

Objavljeno: Ponedjeljak, 30 Travanj 2012 16:30 Autor:
Odbojkašice Đakova uspješno su započele kvalifikacije za 1. B ligu. Mlade Đakovčanke su uz veliku podršku navijača svladale gošće iz Sinja s 3:1 u setovima što ih je uvelike približilo zacrtanom cilju.

Važnost utakmice, mladost i neiskustvo uzrokovali su gubitak prvog seta koji je završio s 25:18 u korist gošći. Nakon početnog grča, djevojke Dragana Božića potpuno su zagospodarile parketom. Najprije su s uvjerljivih 25:15 poravnale, da bi nakon toga u trećem, najuzbudljivijem setu nakon 23:23 osvojile naredna dva poena i tako okrenule rezultat u svoju korist.

Četvrti set nalikovao drugom s razlikom da su u ovome Sinjanke zaustavljene na 17 poena. Đakovčanke su tako osigurale važne bodove protiv Sinjanki kojima je ovo drugi poraz u kvalifikacijama. Podsjetimo, u prvom kolu porazile su ih Vodnjanke također s 3:1.

Upravo je Vodnjan sljedeći protivnik našim djevojkama u trećem kolu koje je rasporedu za tjedan dana.