Drenova nastavila stopostotni niz

Objavljeno: Utorak, 04 Studeni 2014 15:57 Autor:
Odbojkašice Drenove upisale su četvrtu pobjedu osvojivši važna tri boda na gostovanju u Đakovu. Izabranice Ilije Matića nešto u lošije otvorile prvi set, Đakovo je povelo 12:2 i 20:12. Gošće su stigle na 18:20, ali nisu uspjele preokrenuti rezultat.

Kraj prvog seta bila je najava onoga što slijedi, ostatak utakmice protekao je u dominaciji Drenove.

- Rano ujutro smo krenuli na put tako da se to osjetilo u prvom setu. Pridružila nam se i Tea Pešut tako da smo sve to trebali ukomponirati, rekao je Ilija Matić, trener Drenove.

ĐAKOVO - DRENOVA 1:3
Utakmica 4. kola: Đakovo - Drenova 1:3 (25:18, 16:25, 14:25, 20:25). Gradska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Bardić i Mijić (oba Osijek).