Dubrovnik nastavlja redati pobjede

Objavljeno: Ponedjeljak, 17 Studeni 2014 07:38 Autor:

Odbojkašice Dubrovnika jučer su stigle i do šeste prvenstvene pobjede u isto toliko nastupa u prvoj ligi. U tri seta kod kuće bile su bolje od Drenove, na taj način ostale su vodeća ekipa skupine 2 kod odbojkašica, jedine s maksimalnim brojem bodova.

ŽOK Dubrovnik došao je do šeste prvenstvene pobjede. S 3:0(25:9, 25:22 i 25:18) jučer su u SD Gospino Polje bili bolji od ŽOK Drenove. Krenule su Dubrovkinje u susret furiozno za svega 16 minuta dobile prvi set. Nakon toga u drugom se bude gošće, ali Dubrovnik se nije dao i za 22 minute dobivaju i drugi set, te u trećem rutinskom igrom posao privode kraju. Utakmica je potraja svega 58 minuta, a s nova tri boda ŽOK Dubrovnik ostao je na čelu skupin 2 s bodom više od Nove Gradiške koja je također bez poraza. Baš vikenda koji je pred nama ove Dubrovnik u derbiju kola gostuje kod djevojaka koje odlično vodi Damir Runjaš.

ŽOK Dubrovnik- ŽOK Drenova 3:0(25:9, 25:22 i 25:18)

Trajanje utakmice: 58 minuta

Gledatelja: 150. Suci: Peslać i Ivković (oba Split).

DUBROVNIK: Aleksić, Dežulović, Kalauz, Bogoje, Matušić, Curić, Marinović, Štaka, Grgurević, Leto, Šare, Adžić.

DRENOVA: Matijević, Savić, Surina, Mudrić, Čargonja, Balen, D. Kovačić, L. Kovačić, Marcato, Pešut, Pavličić, Mavrinac.

Autor: M.Gojak