Glatke pobjede kaštelanskih odbojkašica

Objavljeno: Nedjelja, 27 Studeni 2016 22:12 Autor:

Odigrane su utakmice sedmog kola odbojkaške Super lige. Kaštela DC i Marina Kaštela upisali su nove pobjede i to bez izgubljenog seta. Slavljem u Rovinju Marinke su ostale vodeće u prvenstvu, dok su 'Malene' pobjedom protiv Vukovara skočile na treće mjesto.

Kaštela DC – Vukovar 3:0
(25:12, 25:14, 25:14)

Kaštel Stari, Gradska dvorana
Suci: Vedran Juravić, Tajana Maričić

Manje od sat vremena trajala je utakmica između Kaštela DC i Vukovara. Domaće odbojkašice odličnom igrom zasluženo su slavile s 3:0 te s nova tri boda gledaju na prvenstvo s treće pozicije. Da će biti lagana utakmica za njih domaća ekipa nagovijestila je već na početku kada su s impresivnih 25:12 zaključile prvi set. Ni u preostala dva seta Kaštela DC nije dozvolila gošćama da se razmaše, nego je ekspresno privela susret kraju.

Rockwool – Marina Kaštela 0:3
(14:25, 22:25, 21:25)

Rovinj, dvorana Gimnasium
Suci: Bojan Brlas, Miroslav Andrijanić

U samo dva dana odbojkašice Marine Kaštela istim rezultatom slavile su protiv istoimene ekipe. Rockwool u dva navrata nije pronašao rješenja protiv vodeće ekipe lige koja protiv posljednjeplasirane momčadi nije imala problema. U jučerašnjoj prvenstvenoj utakmici trener gostiju iskoristio je prednost svoje ekipe pružajući veću minutažu drugim igračicama, a one su uzvratile tako što su odvele Marinu iz Rovinja neokrznute. Marinke se tako sa 'mini turneje' u Istri vraća s dvije pobjede i bez izgubljenog seta.

Autor: D. R.

Više u ovoj kategoriji: Prošetali 7. kolom Superlige