HAOK Rijeka slavila u Bratislavi

Objavljeno: Ponedjeljak, 14 Siječanj 2013 19:49 Autor:
Dvanaest poena - Tea Pešut Dvanaest poena - Tea Pešut Foto: Sandro Donda
Odbojkašice Rijeke ostvarile su vrijednu pobjedu na gostovanju kod Slavije iz Bratislave.

Odbojkašice Rijeke ostvarile su vrijednu pobjedu na gostovanju kod Slavije iz Bratislave. Nakon što su u petak ekspresno izgubile od SVS Posta u Beču, izabranice Igora Lovrinova ovoga puta su pokazale potpuno drugo lice uzvrativši Slaviji za poraz na domaćem terenu u prvom dijelu sezone.

O odlično igri Riječanki svjedoči podatak da su u sva tri seta već na drugoj tehničkoj minutu odmora imale osjetnu prednost (9:16, 8:16, 13:21). Još je impresivnije bilo otvaranje Rijeke koja je povela 8:0 u prvom setu. Najučinkovitija u redovima Rijeke bila je Tea Pešut s 12 poena.

SLAVIA - RIJEKA 0:3

Utakmica 14. kola: Slavia - Rijeka 0:3 (21:25, 19:25, 15:25). Dvorana Mladost. Suci: Adler i Eva (oba Mađarska).

SLAVIA: Kuciakova 11, Mitrengova 3, Sikelova, Salanciova 2, Smatanikova, Kosova 7, Snopkova, Herelova 8, Pistekalova 1, Golitkova 11, Contofalska, Hinzellerova (L).

RIJEKA: Pilepić 7, Zdrilić 8, Magdić 10, Pešut 12, Šćulac 1, Mioč (L), Brčić 4, Kalebić 11.

Autor: M. B.