Hrvatska ženska U22 reprezentacija još uvijek bez pobjede u Srbiji

Objavljeno: Petak, 29 Srpanj 2016 20:16 Autor:
Hrvatska ženska U22 reprezentacija još uvijek bez pobjede u Srbiji Foto: HOS
Hrvatska od početka utakmice igra loše, te Bugarska bez većih problema osvaja prvi set rezultatom 25:11. Previše je grešaka na servisu, a napad nije dovoljno učinkovit, tako da i drugi set odlazi u korist Bugarske 25:12.

Početak trećeg seta naše igračice pokazuju svoje drugo lice. Prijem se stabilizira, a samim time i realizacija napada. Do kraja seta vodi se borba poen za poen. Nažalost, u samoj završnici dvije pogreške oduzimaju nam priliku za četvrti set, i Bugarska uzima tri boda rezultatom 3:0 ( 25:11, 25:12, 28:26).

Izbornik Miroslav Aksentijević: "Naša ekipa je još uvijek neiskusna. Imali smo prilike koje nismo znali iskoristiti. Moramo igrati što više ovakvih turnira kako bi skupili iskustvo."