Igra živaca u Gradskom vrtu

Objavljeno: Četvrtak, 29 Ožujak 2012 13:42 Autor:
Trebalo je pet setova osječkim odbojkašima kako bi slomili otpor Siska u prvom susretu doigravanja.

Domaćin u Gradskom vrtu izgubio je prva dva seta "za dlaku" (23, 29). No, gosti jednostavno nisu mogli napraviti završni korak.

Prednost domaaćeg terena i želja za pobjedom, učinili su svoje.

Mursa se vratila u trećem setu (25-16), a četvrtim samo potvrdila superiornost na terenu (25-19). Psihička težina petog seta koštala je ovaj put goste (11-15).  Podsjetimo, obje momčadi su prvi dio prvenstva odigrale s jednakim brojem pobjeda i poraza. Činilo se kako je gubitak vodeće pozicije na ljestvici unervozio Mursu, jer zadnju utakmicu prije doigravanja je igrala upravo sa Siskom i - izgubila. No, jučer je bila neka druga priča. Sisak i dalje ima priliku za iskupljenje, ukoliko uspiju poraziti Osječane na svom terenu.

Iduća utakmica na rasporedu je u petak, 30.ožujka.