Kadeti za sada bez bodova

Objavljeno: Subota, 14 Siječanj 2017 22:58 Autor:
Kadeti za sada bez bodova Foto: cev.lu

Večerašnja utakmica u Sportskoj dvorani Arena Friedrichshafen nije odnijela željenu pobjedu našim kadetima. Unatoč koncentriranijoj igri nego jučer, Bogdanovićevi izabranici nisu uspjeli nadjačati snažnu Italiju. U prvom i drugom setu naši nisu nalazili prolaz u redove Talijana te gube prvi set 18:25 A drugi 13:25.

U trećem setu igra se proekreće te naši pokazuju pravu borbenost s rezultatom  4:4. Odličnim servisima i napadom ostvaruju čak prednost 9:5, a nakon 50 minuta talijani se lagano vraćaju na 10:10. Naša reprezentacija ne popušta ni nakon kratkih propusta i neforsiranih grešaka te vraćaju prevlast na drugom tehničkom time-outu s 16:15. Napetom igrom trećeg seta bori se poen za poenom te Talijani uzimaju manju prednost od 22:20. Nažalost ipak Talijani ostaju koncentriraniji do kraja te završavaju utakmicu 25:21

Njabolji je opet bio Tino Hanžić s osvojenih 13 bodova, a odličnim su se pokazali i Patrick Jelić Periša u bloku, te Mateo Brandić u prijemu.

Sutra nas očekuje zadnja utakmica protiv Ukrajine na rasporedu već u 15:00 sati.