Karlovac vodeći nakon pobjede nad Brodom

Objavljeno: Nedjelja, 03 Studeni 2013 00:11 Autor:
Večerašnjom pobjedom u Slavonskom Brodu, trećom u nizu, odbojkaši Karlovca izbili su na vrh Skupine II Prve A hrvatske lige nakon utakmica 5. kola.

U dvoboju s domaćom momčadi Broda, koja je posljednja na ljestvici bez osvojenog boda i samo jednim izborenim setom, Karlovčani nisu imali nikakvog problema. Prvi set dobili su uvjerljivo s 25:15 i odmah domaćima dali do znanja da će odnijeti puni plijen. U drugom setu bilo je 25:18, a u trećem 25:20 za Karlovac, koji je upisao treću uzastopnu pobjedu.

U dvoboju Rijeke i Varaždina Volleya domaći su osvojili bod, a gosti dva, dok je do ovog kola vodeći Zadar izgubio u Zagrebu od Croatije. Tako je Karlovac s 12 bodova izbio na vrh ljestvice, a u derbiju sljedećeg kola u Sportskoj dvorani dočekuje Zadar.

Izvor: radio-mreznica.hr