Karlovčanima bod protiv prvoplasiranog, danas dočekuju Vukovar

Objavljeno: Nedjelja, 18 Ožujak 2012 08:30 Autor:
Vrlo dobru i hrabru utakmicu odigrali su mladi karlovački odbojkaši protiv prvoplasiranog Rovinja u 22. prvoligaškom kolu i bili nadomak velikog iznenađenja. Nisu uspjeli, barem ne u potpunosti, no i "utješni bod" protiv prvoplasirane prvoligaške momčadi sasvim je dobar rezultat za momčad od koje se najviše očekuje tek kroz koju godinu. U dva potpuno izjednačena seta, prvi je otišao na stranu gostiju (23:25), a drugi su dobili domaći (25:22).

U trećem nešto lakši posao za goste (18:25) i činilo se kako će Rovinjani ipak iskoristiti objektivnu veću kvalitetu i iskustvo u ovom trenutku, no u izvrsnom četvrtom setu punom drame, mladi Karlovčani su sa 28:26 uspjeli izboriti odlučujući peti set. U njemu ipak nije bilo snage za potpunu senzaciju i gosti su slavili sa 11:15.

Odbojkaši Karlovca na parket će ponovno već danas, opet u ŠSD Mladost, s početkom u 19.15 sati. U zaostalom susretu 18. kola dočekuju Vukovar i to je utakmica koja će odrediti postoje li još kakve takve šanse za eventualni plasman u doigravanje za prvaka Hrvatske, odnosno osvajanje šestog mjesta na ljestvici. U slučaju osvajanja tri boda, dakle uz pobjedu 3:0 ili 3:1, šanse će još postojati, iako će podosta ovisiti i o drugim rezultatima.

Izvor: Kašonline