Karlovčankama bod, ostalim predstavnicima ništa

Objavljeno: Ponedjeljak, 19 Ožujak 2012 09:14 Autor:
Tri drugoligaša s područja Karlovačke županije neće po dobrom pratiti ovaj vikend. Iako su jedine osvojile bod, pogotovo se to odnosi na odbojkašice Karlovca koje su ostvarile doista iznimno postignuće – dobile su prvi set 25:3 i onda izgubile utakmicu! Karlovčanke, koje još uvijek konkuriraju za drugo mjesto koje bi trebalo voditi u prvoligaške kvalifikacije, nakon nevjerojatne razlike u prvom setu, koju je teško ostvariti i u susretu s limačicama, dobile su i drugi set, a onda prerano počele slaviti i domaći Kaštel preokrenuo je rezultat i dobio 3:2. Drugi županijski predstavnik u ovoj ligi, dugoreški Plavi zmaj očekivano je glatko izgubio na gostovanju kod zagrebačke Mladosti II, uvjerljivo prvoplasirane na ljestvici.

Mladi odbojkaši 4 rijeke također su ubilježili poraz, i to od posljednjeplasiranih Toplica s glatkih 3:0, no ocjena susreta ipak se mijenja ako uzmemo u obzir da je ionako iznimno mlada karlovačka momčad nastupila bez nekoliko prvotimaca koji su bili u sastavu prvoligaša Karlovca u ogledu protiv Rovinja.

Izvor: KAŠonline