Marinci slave, Mursa čeka nedjelju

Objavljeno: Subota, 31 Ožujak 2012 00:09 Autor:

Odigrani su uzvratni susreti četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske.

Marinci su odigrali gotovo repriznu utakmicu s Vukovarom. Samo tri seta trebalo je iskusnijima i odlazak u polufinale je bio osiguran. Vukovarci, nakon što su završili kao šesti na ljestvici tijekom prvenstva, jednostavno nisu mogli zaustaviti suparnika (11:25,16:25,22:25).

S druge strane, Mursa je na mukama. Nakon žestoke borbe na domaćem terenu te upisane pobjede, osječki dečki su zapeli u gostima. Dočekala ih je sudbina zadnje utakmice sa Siskom iz prvog djela prvenstva. Naime, i tada je bilo 3-1 za domaćina. Ovaj put, razlika je u nekoliko poena (20:25,27:25,25:23,26:24).

U nedjelju će se u gradu na Dravu igrati za polufinale, a lako je moguće da će se pobjednik tražiti u petom setu, ili barem u žestokoj borbi obje momčadi. Očekuje nas vrlo zanimljiv susret.