Marinke i Marinci glatko na početku doigravanja za prvake

Objavljeno: Četvrtak, 26 Ožujak 2015 20:52 Autor:

U srijedu je započelo doigravanje za prvaka i prvakinju Hrvatske u odbojci. Marina Kaštela ostvarila je pobjede u muškoj i ženskoj konkurenciji te došla nadomak očekivanog ulaska u polufinale

Mladost Marina Kaštela – Šibenik 3:0 (25:15, 25:16, 25:16)

Kaštel Stari, Gradska dvorana
Suci: Ivica Špadina, Marija Jakovac

U gotovo prepunoj dvorani u Kaštel Starome, Marinci su pobjedom od 3:0 učinili korak ka polufinalu doigravanja za prvaka. Domaćin je ozbiljno ušao u utakmicu i suvereno je priveo kraju, ne dajući Šibenčanima ikakvu mogućnost ugrožavanaj rezultata. Marinci su dominirali agresivnim servisom te blokovima kažnjavali goste. Istaknuo se kapetan Corsini, a standardno dobri bili su Vincek, Giljanović i Glaurdić. Potvrdu prolaska Marinci će tražiti ove subote u uzvratnoj utakmici.

Četvrtfinale:
Mladost Marina Kaštela – Šibenik 3:0
HAOK Mladost – Gorica 3:0
Sisak – Centrometal 3:1
Mursa Osijek – Rovinj, petak

Marina Kaštela – Nova Gradiška 3:0 (25:17, 25:22, 25:19)

Suci: Marija Jakovac, Ivica Špadina

Očekivanu pobjedu ostvarile su i odbojkašice Marine Kaštela. One su, kao i seniori, na domaćem parketu s 3:0 ispratili gošće. Odbojkašice Nove Gradiške nisu uspjele osvojiti nijedan set, iako su rezultatski bili blizu u drugom setu. Prolazak u polufinale Marinke mogu potvrditi već ove subote s početkom u 20 sati.

HAOK Mladost – Dubrovnik 3:0
Marina Kaštela – Nova Gradiška 3:0
Rovinj – Vibrobeton 3:0
Poreč - Vukovar 3:0