Mladostaši konačno slavili u Črečanima

Objavljeno: Petak, 22 Travanj 2016 01:17 Autor:
Ovog će se vikenda, unatoč prvotnim idejama, odmarati Mladostaši. Naime, slavili su na gostovanju kod OKM Centrometala, a to se zadnji put dogodilo… pa, malo tko se sjeća kad. Aktualni igrači vjerojatno ne.

U utakmici na domaćem terenu Centrometal se nije proslavio, pa su Mladostaši odličnom igrom na svim pozicijama naprosto dominirali u prvom, drugom i četvrtom setu. Pobjeda nije glatko prošla, to se vidjelo na kraju drugog seta kad su se domaćini igrom dizali, a gosti padali, no četvrti ih je set prizemljila Mladost i pokazala da je drugo finalno mjesto definitivno zaslužio Zagreb, unatoč žestokoj igri Centrometala čitave sezone. Utakmica je tako završila 18:25, 20:25, 25.21, 15:25. I sad se već dobro zna da će i seniorsko finale bit preslika prošlogodišnjeg jer će snage odmjeriti vječni rivali koji su do sad snage odmjerili nebrojeno puta: zagrebačka i kaštelanska Mladost. Na čiju će stranu ovoga puta lopta prevagnuti saznat ćemo u minimalno tri, a maksimalno pet nadolazećih utakmica koje počinju od idućeg tjedna.