Mladostašice i Marinci braniti će naslov, Mursa se vraća u Zagreb

Objavljeno: Četvrtak, 09 Travanj 2015 05:26 Autor:

Jučer navečer odigrana su tri uzvrata polufinala doigravanja. Doznali smo dva finalista, a treća utakmica u Zagrebu između Mladosti i Murse dati će drugog finalista kod odbojkaša.

Danas od 19:30 će Poreč u svojoj dvorani protiv ekipe Marina Kaštela pokušati izjednačiti u seriji i izboriti treću, odlučujuću utakmicu. U prvoj je Marina Kaštela dominirala i slavila u tri seta. Aktualne prvakinje, odbojkašice Mladosti jučer su uz manje drame nego u subotu na Savi došle do gostujuće pobjede nad Rovinjom. Došle su Mladostašice tako na korak do obrane naslova. Isto je napravila i Mladost Marina Kaštela u Sisku. Istina, Rančićevi momci uz puno više muke protiv ove sezone jako dobrog Siska. Odlučivao je peti set, u kojem je vjerojatno presudila i bolja pripremljenost Marinaca. U Osijeku su Mursaši potvrdili svoje najave da će se vratiti u Zagreb. Treću, odlučujuću utakmicu izborili su pobjedom od 3:1. Slavili su dosta uvjerljivo tako da se može zaključiti da nas u subotu na Savi čeka još jedna zanimljiva odbojkaška predstava.