Momčad trenera Zeca u derbiju pobijedila Varaždin

Objavljeno: Nedjelja, 24 Studeni 2013 12:08 Autor:
Goran Zec, trener odbojkaša Karlovca Goran Zec, trener odbojkaša Karlovca Foto: odbojka.hr
Odbojkaši Karlovca nastavili su sjajni pobjednički niz i u večerašnjem derbi susretu s Varaždinom Volleyom i zadržali čelno mjesto ljestvice Skupine II Prve A hrvatske lige. Varaždinci su 'pali' s 3:1 u setovima.

Derbi 8. kola, u kojem su se sučelile dvije momčadi u pobjedničkim serijama, Karlovčani s 5 pobjeda u nizu i Varaždinci sa 6, u potpunosti je opravdao očekivanja i zadovoljio ljubitelje odbojke na tribinama Sportske dvorane.

Karlovčani su osvajanjem prvog seta s 25:21 najavili da ne misle prepustiti vodeću poziciju. Varaždinci su u drugom poveli s 22:11, domaći umalo preokrenuli, ali na kraju ipak gosti uzimaju set s 25:23 i poravnavaju. Nošena publikom, mlada karlovačka momčad u trećem s 25:21 ponovo dolazi do prednosti, a u četvrtom uvjerljivo nadigrava Varaždince i s 25:13 završava dvoboj i osvaja sva tri boda.

Sa 6 uzastopnih pobjeda i ukupno 21 bodom, Karlovac je ostao vodeći na ljestvici Skupine II, ispred sada drugoplasirane Rijeke, koja ima bod manje. Novi derbi igra se u subotu u Rijeci - drugoplasirani domaćin dočekuje vodeći Karlovac.