Nova pobjeda odbojkašica Agrotehnike

Objavljeno: Ponedjeljak, 29 Travanj 2013 17:28 Autor:
Nakon što su odbojkašice Agrotehnike u prvome kolu doigravanja za ulazak u 1. B ligu svladale Sinj s 3:1, i ovoga vikenda Osječanke su nastavile u istom tonu, te su gošće iz Poreča svladale s istim rezultatom čime su zasjele i na sam vrh tablice.

Odbojkašice Agrotehnike krenule su furiozno u susret te su prvi set dobile s 25:22. Drugi, iako je pripao na stranu domaćih djevojaka, bio je sigurno najzanimljiviji set u cijelom susretu, što je sigurno zadovoljilo apetite stotinjak gledatelja. Na kraju su spretnije i sretnije bile domaće djevojke koje su drugi set na kraju osvojile s 31:29.

U trećem setu uslijedio je mali pad u igri Agrotehnike, možda zbog prethodnog vrlo dugog seta ili je to samo taktika koja je do sada uspješno funkcionirala. Kao i u prvom kolu Osječanke gube vrlo lako treći set da bi u četvrtome opet sjajno odgovorile te na kraju rezultatom 25:20 slave s 3:1 i odlaze na prvo mjesto tablice s maksimalnim brojem bodova iz dvije utakmice.

Osječanke su tako uspješno odradile dvije domaće utakmice, te ih sada očekuje tri uzastopna gostovanja. Prvo je već sljedećeg vikenda kada će odbojkašice Agrotehnike na put Vrbovca gdje će odmjeriti snage s istoimenim odbojkašicama koje trenutno zauzimaju posljednje mjesto bez ijednog osvojenog boda.