Odbojkaši Karlovca izgubili u Zadru

Objavljeno: Ponedjeljak, 04 Veljača 2013 09:44 Autor:
Unatoč dobroj igri u prva tri seta, odbojkaši Karlovca ostali su praznih ruku u Zadru, u utakmici 13. kola druge jakosne skupine Prve A hrvatske lige.

Karlovčani su u večerašnjem dvoboju imali priliku osigurati 4. poziciju na ljestvici i plasman u daljnju borbu za doigravanje pa su u utakmicu krenuli odlučno i osvojili prvi set s 25:20. Zadrani su uzvratili u sljedećem s 25:21 i poravnali, a zatim dobili i treći s 25:20 i poveli. U četvrtom setu domaći su imali vodstvo 18:12, Karlovčani su uspjeli primaknuti se na 21:20, no s 25:21 opet su slavili Zadrani i osvojili sva tri boda.

Karlovački odbojkaši ostali su na 4. poziciji s 22 boda, dva više od Šibenika, no Šibenčani sutra na svom terenu dočekuju drugoplasirani Daruvar. Bez obzira na ishod tog dvoboja, Karlovčani imaju sve u svojim rukama jer u sljedećem kolu, posljednjem u prvom dijelu natjecanja, dočekuju Šibenik.