Odbojkaši Karlovca poraženi od Zagreba

Objavljeno: Nedjelja, 02 Prosinac 2012 12:21 Autor:
Odbojkaši Karlovca poraženi od Zagreba Foto: radio-mreznica.hr
Odbojkaši Karlovca u 9. kolu Prve A hrvatske lige nisu uspjeli na domaćem parketu nadigrati vodeći Zagreb. Poraženi su jučer s 3:1 u setovima.

Iako osokoljeni prošlotjednom prvom gostujućom pobjedom u Rijeci, Karlovčani nisu dobro ušli u susret pa su Zagrepčani vrlo uvjerljivo dobili prvi set s 25:13. Uslijedila je ipak konsolidacija domaćih redova, koji su u drugoj dionici utakmice uzvratili s 25:20 i poravnali rezultat. Treći set, pokazalo se, bio je presudan za daljnji tijek susreta. Karlovčani su vodili s 21:17, no nisu izdržali i Zagrepčani su s 25:23 ponovo poveli u setovima, a u četvrtom s 25:19 okončali utakmicu i uzeli bodove.

Unatoč porazu, Karlovac je ostao na 4. mjestu druge jakosne skupine s 15 bodova, no slavi li Šibenik danas nad Opatijom, približit će se na samo bod zaostatka. Priliku za novu pobjedu, i to ponovo gostujuću, Karlovčani imaju sljedećeg vikenda u Splitu, kada igraju s posljednjeplasiranom istoimenom domaćom momčadi koja je u dosadašnjem dijelu sezone osvojila samo jedan jedini set.

Izvor: radio-mreznica.hr