Odbojkaši Karlovca u Kupu nadigrali Mursu

Objavljeno: Srijeda, 20 Studeni 2013 22:03 Autor:
Odličnu formu, okunjenu s pet prvenstvenih pobjeda u nizu, odbojkaši Karlovca potvrdili su večeras i u kup utakmici protiv Murse.

U 1. dvoboju 2. kola Hrvatskog kupa nadigrali su Osiječane s 3:1 u setovima.

U vrlo zanimljivom susretu najveća se borba vodila u prvom setu. I jedna i druga momčad nastojale su steći početnu prednost, a Karlovčani su bili za nijansu bolji od trenutno petoplasirane momčadi Skupine I Prve A lige i dobili set s 25:23.

Gosti su vrlo brzo uzvratili - ušli su bolje u drugi set i uzeli ga s 25:18. Nakon izjednačenja, momčad trenera Gorana Zeca ponovo je pokazala jak karakter. Brzo je zaboravila izgubljeni set i krenula po novu prednost, koju je i uspjela dohvatiti s 25:19 u trećem setu. I u četvrtom su Karlovčani bili bolji, osvojili ga s 25:21 i potpuno zasluženo stekli lijepu prednost uoči uzvrata u Osijeku, koji bi se trebao igrati sljedeće srijede.

Odlične igre karlovačkih odbojkaša i pobjede počele su privlačiti sve veći broj ljubitelja odbojke na njihove susrete, pa vjerujemo da će tribine Sportske dvorane biti dobro popunjene u subotu od 20 sati, na prvenstvenom derbiju protiv Varaždina Volleya.