Objavljeno: Ponedjeljak, 10 Ožujak 2014 12:42 Autor:
Odbojkašice Vibrobetona odličnom igrom protiv Azene ostvarile plasman u polufinale doigravanja za prvaka Foto: cibalia.info
U nedjelju, 9.ožujka u sportskoj dvorani ''Lenije'' odigrana je treća odlućujuća utakmica četvrtfinala doigravanja za prvaka između ŽOK Vibrobetona i ŽOK ''Azena Velika Gorica''.

Dugo se ne pamti ovakva odlična atmofera i puna dvorana koja je nosila odbojkašice Vibrobetona do velike pobjede.

Susret nije mogao bolje početi, gdje su Vinkovačanke odlično posložile svoje redove i nisu ni u jedom momentu dale priliku Azeni da se približi.Prvi set je završio 25:19 u korist Vibrobetona.U drugom setu smo ponovo vidjeli odličnu igru Vibrobetona, gdje su djevojke odlično odigrale na svim pozicijama i ostavile Azenu na samo 13 poena, za ukupnih 25:13 na kraju drugog seta, te velikog vodstva od 2:0 u setovima.

U trećem setu Azena se budi i dolazi do prednosti 1:5, no Vibrobeton je odgovorio odličnom igrom u nastavku i preokrenuo rezultat u svoju korist, te je na kraju ove odlične utakmice dobio treći set sa 25:21 i ukupnu pobjedu sa 3:0.

Trener Vibrobetona Krešimir Tomić na kraju utakmice je između ostalog rekao:

-Odlično smo krenuli u utakmicu, znali smo da nemamo pravo na kiks i da moramo odigrati maksimalno od samog početka susreta.Zahvalio bih našim navijačima što su nas došli podržati u ovako velikom broju .Mi znamo koliko vrijedimo i vjerujem da ako nam se oporavi Josipa Goričkić možemo puno toga napravit u polufinalu, rekao je Tomić.

Odbojkašice Vibrobetona već u srijedu 12.ožujka u Zagrebu igraju prvu utakmicu polufinala protiv ekipe HAOK Mladost Zagreb.

VIBROBETON-AZENA VELIKA GORICA  3:0

Dvorana: SD Lenije