Osvojena bronca u Sloveniji

Objavljeno: Ponedjeljak, 31 Prosinac 2012 15:11 Autor:
Hrvatski mlađe juniorski reprezentativci osvojili su brončanu medalju na MEVZA turniru u Sloveniji. Djevojke su pak izgubile od Austrije meč za odličje istog sjaja.

Očekivano, najbolji na MEVZA turniru mlađe juniorskih uzrasta bili su domaćini Slovenci, koji su posljednjeg dana natjecanja pobijedili našu momčad 3:0 (25:19, 25:21, 25:16).
No, naši reprezentativci vratili su se s medaljom brončanog sjaja, ali i s nekoliko pojedinačnih priznanja. Filip Šestan najbolji je scorer, dok je Nikola Ščerbakov izabran u idealnu šestorku turnira.

Djevojke su se morale zadovoljiti četvrtim mjestom. U borbi za brončano odličje svladane su od Austrijanki 3:0 (25:17, 25:23, 25:16).