Poraz odbojkašica Mladosti od Petrinje

Objavljeno: Srijeda, 28 Listopad 2015 Autor:

Odbojkašice Mladosti u odgođenoj su utakmici 1. kola skupine Zapad Druge A hrvatske lige Centar, odigranom večeras u dvorani Mladosti, poražene od ekipe Petrinje s 3:1 u setovima.

Domaće igračice prošlog su vikenda sezonu otvorile pobjedom u Ogulinu, a gošće domaćim porazom od SMS Jaruna, pa smo se nadali da bi 'mladostašice' mogle ponovo doći do bodova i privremeno izbiti na vrh ljestvice.

Nažalost, Dugorešanke su ubilježile puno grešaka na servisu, što ih je na kraju stajalo poraza. Prvi set uzele su Petrinjke s 25:17, domaće su se u drugom vratile s 25:22 i poravnale, no sljedeća dva seta gošće su ponovo bile bolje i s 25:19 i 25:21 odnijele sva tri boda.

S pobjedom i porazom 'mladostašice' nakon 2. kola zauzimaju 3. mjesto ljestvice s 3 boda, koliko ima i drugoplasirani Novi Zagreb, ali s utakmicom manje. U sljedećem kolu, koje je na rasporedu 7. studenog, Dugorešanke su slobodne.