Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 150

Quirin trijumfalno kroz Daruvar do četvrtog mjesta

Objavljeno: Srijeda, 27 Studeni 2013 08:54 Autor:
U petom kolu 2A Hrvatske odbojkaške lige regije Centar OK Quirin Sisak je s uvjerljivih 3:0 (27:25, 25:14, 25:8) slavio na gostovanju kod OK Daruvar.

Kao što pogled na rezultat sugerira quirinovci su imali problema samo u prvom setu, ponajviše zbog nešto lošije igre nego dobre igre daruvarčana. Quirinovci su u prvoj dionici spasili čak četiri set lopte domaćina, tri kod 24:21 i jednu kod 25:24, a osvajanje prvog seta je odredilo utakmicu.

Quirin je u drugom setu zahvaljujući sjajnim servisima i igri u obrani od početka stvorio veliku prednost (7:1) koja je do kraja seta narasla do velikih 11 razlike.

Niti treći set nije ponudio veću neizvjesnost, opet su servis i obrana bili na visokoj razini, a Quirin je od početka seta stvorio veliku prednost, niti u jednom trenutku nije bilo opuštanja kod quirinovaca što je rezultiralo najvećom razlikom unutar trećeg seta u svim dosada odigranim susretima u ligi i ogromnih 17 razlike (25:8).

Pobjedom u Daruvaru OK Quirin Sisak se probio na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice sa sedam bodova i utakmicom manje od petoplasiranog OK Nepomuk. U idućem, sedmom kolu, OK Quirin Sisak će ugostiti ekipu OK Nedelišće, a početak susreta je zakazan za subotu u 17 sati u ŠD Brezovica.