Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 150

Rovinjski odbojkaši na gostovanju u Sisku pobijedili 3:0

Objavljeno: Utorak, 02 Travanj 2013 Autor:
SISAK – Već u prvom četvrtfinalnom susretu u doigravanju za prvaka Hrvatske rovinjski odbojkaši na gostovanju u Sisku pokazali svoje pravo lice. . .

SISAK – Već u prvom četvrtfinalnom susretu u doigravanju za prvaka Hrvatske rovinjski odbojkaši na gostovanju u Sisku pokazali svoje pravo lice. Na najbolji način igrači Rovinja revaširali se domaćinu za poraz na kraju prvenstva koji ih je izbacio u drugu jakosnu skupinu doigravanja. Pobjednici KUP-a države odbojkaši Rovinja u susret su ušli maksimalno motivirano i već na početku prvog seta dobrom igrom na prijemu i preciznim serviranjem svih igrača  nakon odmjeravanja snaga došli u vodstvo 16:10 i zasluženo u potpunosti slomili otpor Siska. Nakon dosta izjednačene igre u drugom setu (6:6 i 12:12), raspoloženi Ivanković na servi i neprelazni Demirović i Išek u bloku učinili su rovinjci seriju od ćetiri poena i lakše od očekivanog poveli 2:0 u setovima protiv čvrstog domaćina koji je imao veliku podršku iz gledališta. Ukazanu priliku za uvjerljivu pobjedu igrači trenera Marina Ivanića iskoristili su i u trećem setu kad su poslije vodstva 8:5 i 18:12 držali sve konce igre i rezultata u svojim rukama. Ova pobjeda Rovinjcima puno znači za revanš susret koji se igra u srijedu 3. travnja u 20 sati u rovinjskoj dvorani Valbruna. Treba napomenuti da se igra na dva dobivena susreta.

U ostalim susretima četvrtfinala: Mladost Marina Kaštela – Daruvar 3:0, Mursa Osijek – Zagreb 3:0, Mladost Zagreb – Centrometal Črečan 3:0.

Sisak – Rovinj 0:3 (18:25, 20:25. 17:25)

Dvorana Brezovica. Gledatelja: 200. Suci Bruno Muha, Anto Mijić (oba Osijek).

Sisak: Keranović, Komosar, Pavlić, Vakufac, Pavličić, Alić, A.Kostelac, Velić, Alihodžić (L), F.Kostelac, Soflić, Tepavac.

Rovinj: Nikačević, Poropat, Brajković, Mikša, Arapović, Demirović, Sošić, Išek,  Hrelja (L), Peršić (L), Ivanić, Ivanković.

Autor: iPress ((I. Radetić))