Seniorke OK Varaždin Volley osvojile županijski kup

Objavljeno: Nedjelja, 12 Svi 2013 Autor:
Seniorke OK Varaždin Volley osvojile su županijski odbojkaški kup pobjedom nad ŽOK Ivanec 3:0 (25:13, 25:12, 25:16).

Finale se igralo u Ivancu u sportskoj dvorani Osnovne škole Ivan Kukuljević Sakcinski. Utakmica se igrala pred oko 300 gledatelja, a domaćini su se potrudili da se finale kupa odigra u izuzetno svečanoj i odlično organiziranoj atmosferi.
Varaždinske odbojkašice ovim su susretom službeno završile ovu sezonu iako ih do ljetnog odmora čeka još nekoliko prijateljskih susreta između kojih izdvajamo susret s kadetskom ekipom OK Mursa koji je zakazan za 25. svibnja, a u planu je i međunarodni susret s mađarskom odbojkaškom ekipom iz Zalaegersega.
Osim toga kadetska ekipa OK Varaždin Volley već 19. svibnja nastupa na prvom turniru regionalnom kadetskom prvenstvu, kao i muška kadetska ekipa.
OK Varaždin Volley ove će se godine uključiti, po prvi puta i u Dječju olimpijadu u okviru koje će treneri OK Varaždin Volley varaždinske mališane iz vrtića naučiti prvim koracima u mini odbojci.

Izvor: regionalni.com