Sisčani ne daju rafineriju ni bodove

Objavljeno: Nedjelja, 08 Veljača 2015 Autor:

Odbojkaši Rovinja poraženi su u posljednjem kolu prvog kruga natjecanja I HMOL, lišeni svakog imperativa što im se i odrazilo na igru u kojoj nije bilo dovoljno htijenja za nešto više. Domaći odbojkaši su na početku utakmice javnosti prikazali transparent „Ne damo rafineriju, ne damo Inu“.

U utakmicu su domaći ušli bolje te imali 14:6 i 17:11, nakon čega Tepavac dolazi na servis i odvodi Sisak do prvog seta. U drugom do 15:15 ravnopravna borba nakon čega na Sofilićevom servisu domaći stvaraju prednost koju su Rovinježi najprije sustigli, a onda greškama Šimunić i sve prosuli.

Da nešto ne štima sa Šimunićem, pokazao je i početak trećeg seta kada je Rovinj poveo 1:4, ali je rovinjski igrač zatražio zamjenu nakon što mu je pozlilo. Sisak je nakon toga okrenuo rezultat i potvrdio sigurnu pobjedu.

MOK SISAK – MOK ROVINJ 3:0(25:17, 25:22, 25:19)

SISAK: Kostelac, Kadić, Pavlić, Bakonjić, Vakufac, Tepavac, Sabljak, Duraković, Hrnčević, Alihodžić, Išek, Sofilić
Trener: Ivan PAVIČIĆ
ROVINJ: Šimunić, Čičković, Brajković, Sponza, Hrelja, Preden, Ilić, Peršić, Mostahinić, Matošević, Subotić
Trener: Paolo MARKULIN

Autor: Elvis Uravić/istrasport.eu