Sisčanima nije pomogao ni domaći teren

Objavljeno: Četvrtak, 21 Veljača 2013 00:16 Autor:
Odbojkaši Mladosti Marine Kaštela ostvarili su prvu pobjedu u ligi za prvaka protiv momčadi Siska u Sisku rezultatom 1-3 (22-25, 22-25, 25-23, 14-25).

Mladostaši su pružili dobru predstavu protiv dobre momčadi Siska, koja se pokazala kao uigran i ozbiljan protivnik.

Mladost je odradila odličnu utakmicu na servisu i bloku (16blokova), te je prva dva seta kontrolirala utakmicu. 3 set su Sišćani odigrali dobro u obrani i bloku i uspjeli dobiti u neizjesnoj završnici, međutim zadnji set Mladostaši su stisli gas i rutinski priveli utakmicu kraju.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u subotu 23.02. u Zagrebu protiv zagrebačke Mladosti.