Zagrepčani rutinski protiv Murse

Objavljeno: Subota, 08 Ožujak 2014 18:51 Autor:
U utakmici 20. kola I.skupine odbojkaši zagrebačke Mladosti pred oko stotinjak gledatelja svladali su goste iz Osijeka rezultatom 3:0.

Od samog početka dalo se naslutiti kako odbojkaši Murse neće napraviti iznenađenje u Zagrebu te će borbu u playoffu startati sa 5-tog mjesta dok će Mladost zadržati drugu poziciju. U prva dva seta u redovima Murse nešto raspoloženiji  od ostalih bio je iskusni Robert Celan dok su domaćine predvodili kapetan Darko Nojić, Marko Sedlaček i Filip Rendić. Navedeni tercet  izrazito je bio raspoložen na servisu te je konstantno vršio pritisak na primačku liniju gostiju. Nakon izgubljena dva seta u utakmici koja za odbojkaše Murse nije bila rezultatski bitna, trener Paun dao je priliku apsolutno svim igračima.