Županijski derbi ponovo pripao Karlovčankama

Objavljeno: Nedjelja, 02 Prosinac 2012 Autor:
Županijski derbi ponovo pripao Karlovčankama Foto: radio-mreznica.hr
I drugi ovosezonski županijski derbi Druge hrvatske lige centar pripao je odbojkašicama Karlovca. One su sinoć u Dugoj Resi, u utakmici 8. kola, bile bolje od domaćeg Plavog zmaja s 3:1 u setovima.

Karlovčanke su, obzirom na stanje na ljestvici, i prije dvoboja slovile za favoritkinje, a snagu su pokazale već u prvom setu, nadigravši mladi domaći sastav s 25:17. Međutim, Dugorešanke su i u prošlom kolu, kada su na domaćem parketu srušile dotad neporaženi Sisak, pokazale da mogu igrati na visokoj razini, a to su prezentirale i u drugoj dionici sinoćnje utakmice, dobivši je s 25:19. Ipak, čini se da se mlada dugoreška ekipa 'ispuhala' u tom prošlotjednom dvoboju sa Siščankama, jer treći i četvrti set Karlovčanke su relativno lagano dobile identičnim rezultatima 25:16 i osvojile bodove.

Karlovac je ostao vodeći s 19 bodova, a i Plavi zmaj je, unatoč porazu, zadržao 4. poziciju na ljestvici s 11 bodova. U sljedećem kolu Karlovčanke dočekuju Petrinju, a Dugorešanke gostuju u Zaprešiću kod ekipe Neba.

Izvor: radio-mreznica.hr