Mladostaši nastavljaju s pobjedama u MEVZA-i

Objavljeno: Petak, 29 Prosinac 2017 00:07 Autor:

U susretu 8. kola Srednjoeuropske lige (MEVZA) momčad HAOK Mladosti Proenergy na domaćem terenu slavila je protiv KDS-Šport (Košice, Slovačka) s rezultatom 3-0 (25:19, 25:23, 25:20).

Mladostaši su do svoje šeste pobjede stigli za nešto više od sat vremena igre. Nakon uvjerljivo dobivenog prvog seta gosti su malo zaprijetili u drugom setu, međutim sastav trenera Travice pokazao je više koncentracije u završnici seta. Treći set ponudio je gotovo identičnu sliku prvog seta u kojem nije bilo neke veće neizvjesnosti.

Ovom pobjedom HAOK Mladost Proenergy na ljestvici MEVZA lige popela se za dva mjesta te trenutno zauzima drugu poziciju, odmah iza vodećeg ACH Volley-a iz Ljubljane. Do kraja regularnog dijela prvenstva Mladostaši imaju još dvije utakmice, a cilj im je osigurati jednu od prve četiri pozicije kako bi uzborili pravo nastupa na Final Fouru.

Sljedeću utakmicu sastav sa Save igra u subotu 30.12.2017. u 17 sati protiv Vegyész RC KAZINCBARCIKA iz Mađarske.