Odbojkaši talijanskog Trentina osvojili CEV Cup!

Objavljeno: Utorak, 26 Ožujak 2019 21:48 Autor:
Odbojkaši talijanskog Trentina osvojili CEV Cup! Foto: CEV

Talijanska momčad bila je u teškoj situaciji nakon dva seta, ali su uspjeli napraviti veliki povratak i tako osvojili CEV Cup!

Galatasaray je bio u dobroj poziciji riješiti utakmicu u tri seta te tako osigurati 'zlatni' set međutim Talijani su se vratili u utakmicu i s tri osvojena seta u nizu razbili tursku momčad.

Nakon izjednačenja 2-2, odbojkaši Trentina mogli su početi slaviti. Nažalost po domaćina, tie-break morao se odigrati, a vjerojatno bi najrađe nakon 2-2 u setovima napustili teren. Trentino je i peti set uvjerljivo osvojio s 15-5.
Uroš Kovačević bio je najbolji igrač utakmice s 24 poena, dok su Gabrielle Neli i Aaron Russell imali po 14 poena. U Galatasarayu, Oliver Venno bio je najbolji igrač sa 17 poena.