Odbojkaši zagrebačke Mladosti sezonu započeli porazom

Objavljeno: Utorak, 02 Listopad 2018 01:15 Autor:

U prvom susretu Srednje europske odbojkaške lige (MEVZA), odbojkaši trenera Radovana Malevića poraženi su od mađarske momčadi Vegyész RC Kazincbarcika s 3-1 (29:27, 29:27, 24:26, 25:16).

Prva dva seta bila su neizvjesna do samog kraja u kojima ipak više koncentracije pokazuju Mađari koji ih osvajaju te ostvaruju prednost od 2-0.
Treći set Mladostaši uglavnom vode, a gosti pokušavaju zaprijetiti u završnici i stižu na 24:24. Međutim Zagrepčani s dva uzastopna poena rješavaju treći set u svoju korist te smanjuju rezultat na 1-2.
U četvrtom setu momčad Vegyésza od početka pokazuje kako je u Dom odbojke došla po sva tri boda te rutinirano odrađuju taj set s 25:16 i odnose važne bodove iz Zagreba.

Sljedeći susret u MEVZA-i odbojkaši HAOK Mladosti imaju tek 4.11.2018. kada im u goste dolazi slovenska momčad Calcit Volley iz Kamnika.

No, već za tjedan dana Mladostašima će se s druge strane mreže u vrlo važnom susretu kvalifikacija za Ligu prvaka suprotstaviti momčad Vojvodine NS Seme iz Novog Sada.
Bit će ovo nesumnjivo pravi odbojkaški derbi, a Mladostašima želimo puno sreće u susretu.

Utakmica je na rasporedu u utorak 9.10.2018. s početkom u 20:30 sati.