Petar Đirlić i ACH Volley prejaki za Mladostaše

Objavljeno: Nedjelja, 09 Prosinac 2018 14:32 Autor:

Odbojkaši ACH Volleya iz Ljubljane u susretu MAVZA-e slavili su u Domu odbojke protiv Mladostaša s rezultatom 3-0.

Slovenski prvak i sudionik Lige prvaka loše je otvorio utakmicu što je domaćin dobro iskoristio i poveo s 9:6 te 13:8. Nakon toga godti su zaigrali malo bolje i s nekoliko poena u nizu brzo stigli na samo poen zaostatka 14:15. U tom trenutku gledamo izjednačenu borbu u kojoj ACH Volley ipak osvaja set s 26:24.

Sličan scenarij gledali smo i u drugom setu. U sredini drugog seta ulazi hrvatski reprezentativac Petar Đirlić s kojim gosti uspijevaju posložiti svoje redove i osvajaju set s 25:22.

Treći set gosti uglavnom imaju prednost i nakon malo više od 20 minuta igre ga osvajaju s 25:19.

- Igrali smo dobro, posebno u završnicama setova kad je i najpotrebnije. Mislim da smo zasluženo pobijedili, što je za nas također vrlo važno jer nastavljamo pobjednički ritam, izjavio je nakon utakmice trener gostiju Andrej Urnaut.

HAOK Mladost : ACH Volley Ljubljana 0:3 (-24, -22, -19)

HAOK Mladost: Sabljak 3, Radoš, Nikačević 2, Mitrašinović, Bakonji, Sedlaček 17, Šarčević, Mišura 2, Jurić, Prlić 13, Marelić 4, Krnić 1, Dukić 4, Mihalj, Jakovac, Delić.

ACH Volley Ljubljana: Kovačič, Purić, Pavlović 7, Satler, Pleško, Brulec, Đirlić 7, Okroglič 8, Mantha 10, Vilimanović, Videčnik 7, Poluian 16.