Važna pobjeda odbojkašica Mladosti

Objavljeno: Srijeda, 13 Prosinac 2017 23:55 Autor:
Važna pobjeda odbojkašica Mladosti Foto: odbojka.hr

Odbojkašice Mladosti ostvarile su veliku pobjedu u prvoj utakmici 1/16 CEV Challenge Cup-a. S rezultatom 3-1 (26-28, 25-20, 25-18, 25-16) bile su bolje od ekipe Sm'Aesch Pfeffingen (Švicarska).

Dok se muški sastav Mladosti udaljen više od 1100 kilometara od Mladostašica borio za prolaz u finale Kupa Hrvatske, sastav trenera Ivaniševića uvjerljivo je koračao prema pobjedi.
Nakon tijesnog gubitka prvog seta na terenu je postojala samo jedna ekipa, Mladostašice uvjerljivo osvajaju sljedeća tri seta te tako stvaraju veliku prednost pred uzvrat u Zagrebu koji je na rasporedu 10.01.2018. godine u 19 sati.

U prilog vrlo uvjerljive izvedbe Mladostašica idu i pojedinačna ostvarenja. Martina Šamadan najbolja je napadačica (20 poena), Zrinka Lada najboli je server (4 asa) te Dinka Kulić kao najbolja blokerica (3 bloka).

Sljedeća utakmica sastava sa Save je u Osijeku protiv ekipe ŽOK Osijek u sklopu 11. kola Superlige. Utakmica je na rasporedu u subotu 16.12.2017. godine s početkom u 19 sati (NŠD gradski vrt).