Utorak, 21 Studeni 2017

Nikola Grbić: Nijemci su zaslužili pobjedu!

Objavljeno Nedjelja, 03 Rujan 2017 14:10 Autor:
Nikola Grbić, izbornik Srbije Nikola Grbić, izbornik Srbije

Nikola Grbić, izbornik srpske reprezentacije, pokušao je objasniti što se dogodilo s momčadi u posljednja tri seta.

"Kada gubite 2-0, pokušate sve da promijenite rezultat. Igrali smo jako dobro u prvom setu i vodili smo 18-11 prije nego što se Njemačka počela vraćati u utakmicu. Bili smo blizu gubitka tog seta, ali zadržali smo prisebnost i osvojili ga. Dok smo bili u svlačionici, nakon drugog seta, rekao sam svojim igračima da imamo veliku šanse za pobjedu, ali moramo biti svjesni da se oni nikada ne prestaju boriti. Morali smo zadržati istu razinu koju smo pokazali u drugom setu i ne čekati njihove pogreške. U trećem setu malo smo pali, a četvrti smo igrali poen za poen i imali smo nekoliko prilika završiti ovu utakmicu u našu korist, ali nažalost, jedan je 'challenge' bio ključan... To je nekad sudbina, izgubili smo jedan poen za nekoliko milimetara, ali to je odbojka. Mislim da je Njemačka igrala jako dobro i zaslužili su pobijedu jer su vjerovali u nju do kraja. Ključ njihove pobjede leži u bolje odigrana zadnja tri seta od nas ", izjavio je Nikola Grbić nakon utakmice.

Srbija za broncu igra danas protiv Belgije u 17:30h.