Petak, 15 Prosinac 2017

Prvi poraz Mladostašica u sezoni

Objavljeno Petak, 17 Studeni 2017 09:39 Autor:
Prvi poraz Mladostašica u sezoni Foto: odbojka.hr

U trećoj utakmici MEVZA-e Mladostašice su na domaćem terenu poražene prvi puta ove sezone. Bolje od njih bile su odbojkašice OK Nova KBM Branik iz Maribora svladavši ih rezultatom 1:3 (25:23, 21:25, 16:25, 21:25).

Mladostašice su odlično otvorile utakmicu i prvi set riješile u svoju korist. Drugi set ponudio nam je izjednačenu borbu, no tada se ozljedila igračica Mladosti Katarina Luketić koja je morala napustiti teren. Igračice iz Maribora koriste fazu šoka domaćih igračica i sljedeća dva seta uvjerljivo osvajaju. U četvrti set Mladostašice ulaze nešto koncentriranije, međutim nisu iskoristile nekoliko prilika za preokret koje su imale te gošće iz Slovenije osvajaju i taj set, a ujedno i utakmicu.

Treba napomenuti kako su odbojkašice Maribora trenutno vodeće u MEVZA ligi s ukupno 12 osvojenih bodova iz četiri utakmice te su pritom izgubile samo dva seta. Mladostašice trenutno zauzimaju četvrtu poziciju u ukupnom poretku sa 6 bodova iz tri utakmice.

Igračice trenera Saše Ivaniševića nemaju puno vremena za odmor jer već u subotu 18.11.2017. u Dom Odbojke 'Bojan Stranić' dolazi uvijek neugodna ekipa ŽOK Poreč. Utakmica je na rasporedu u 18 sati.