Centrometal razbio Rijeku za polufinale Kupa

Objavljeno: Petak, 09 Studeni 2018 09:26 Autor:

U četvrtfinalnom susretu Kupa Hrvatske Centrometal je u Nedelišću dočekao lidera prvenstva Rijeku. Iste su se momčadi sastale prije 11 dana u istoj dvorani i Rijeka je slavila sa 3:1 uz mnogo sreće.

Domaći igrači teško su tada podnijeli poraz u utakmici koju su mogli dobiti i sa 3:0. No su ubrzo dočekali priliku za revanš. I u potpunosti su nadigrali momčad sa Kvarnera.

Od početka susreta domaći su krenuli samouvjereno. Brzo su poveli i bez većih problema održavali tu prednost. U gostujućim redovima jedino je Bogdanović bio na nivou. Odličan blok i dobra igra u obrani krasile su Međimurce i prvi set osvajaju sa 25:19. Drugi set je preslika prvog, završilo je opet 25:19. Treći set Rijeka je držala nekakav priključak do sredine seta, nakon toga furiozan domaćin lagano je sa 25:15 stigao do pobjede.

Ovo je četvrti put da je Centrometal izborio polufinale Kupa Hrvatske. Definitivno je ovo polufinale rezultat koji će obilježiti ovu sezonu i učiniti je uspješnom kako god završila. Polufinale se igra na dvije utakmice. Črečanska momčad će biti domaćin u srijedu 21. studenog  momčadi zagrebačke ili kaštelanske Mladosti. Uzvrat je tri tjedna kasnije.

A upravo je zagrebačka Mladost slijedeći protivnik Centrometalu. U subotu u prvenstvenom susretu u Atonu utakmica počinje od 18:00 sati. Vrijedi pogledati, domaći momci svojim igrama to su zaslužili.

OKM CENTROMETAL  - MOK RIJEKA   3 : 0  (25:19, 25:19, 25:16)