Dvije momčadi Željezničara na vrhu 2. NOL

Objavljeno: Srijeda, 05 Travanj 2017 21:48 Autor:
Dvije momčadi Željezničara na vrhu 2. NOL Foto: sportalo.hr

Svome kraju polako ide i 2. Nacionalna odbojkaška liga Istok, a na vrhu se dva kola prije kraja nalaze dvije momčadi Željezničara. Na MOK Željezničar na vrhu smo naviknuli, no ovo je ipak malo raritetna situacija.

U 16. kolu prva momčad Željezničara nije igrala, dok je druga bez veće muke slavila na gostovanju kod Marsonije u Slavonskom Brodu sa glatkih 3:0. Zrinski je u gostima sa 3:1 nadigrao MOK Mursu II, uz opuštanje u 3. setu, preostala tri su lako otišli na stranu momčadi iz Nuštra.

Valpovka je na svom terenu razmontirala Donji Miholjac ne dozvolivši gostima niti da ozbiljnije pripjete u ijednom setu. Požeški Sokol je u Vukovaru odigrao sjajnu partiju i slavio 3:1 pobjedu. Bila je to odlična odbojkaška partija, puna napetosti i uzbuđenja, a na kraju sva 3 boda putuju u Zlatnu dolinu.

Sljedećeg vikenda igra se pretposljednje 17. kolo, a u ponedjeljak će dvije momčadi Željezničara odraditi svoju zaostalu utakmicu 12. kola u kojoj prva ekipa ima priliku potvrditi novi naslov prvaka.