Kaštelanke osvajaju četvrti trofej za redom

Objavljeno: Subota, 21 Listopad 2017 11:01 Autor:
Dejan Laninović, sportski direktor Hrvatskog odbojkaškog saveza uručuje pehar pobjednicama Dejan Laninović, sportski direktor Hrvatskog odbojkaškog saveza uručuje pehar pobjednicama Foto: HOS

Kaštelanke su odlično otvorile susret, napele igračice Osijeka servisom, bile učinkovite u napadu i za manje od petnaest minuta na semaforu je bilo 25:12.

Igračice Osijeka su puno bolje krenule u drugi set, imale vodstvo na početku seta 7:5. Vodila se izjednačena borba do polovice drugog seta 13:11 za domaće igračice. Osječanke pokušavaju uhvatiti priključak, ali Kaštelanke dobrom igrom u obrani i napadu dobivaju i drugi set 25:19.
Na početku trećeg seta igračice Marine Kaštela jako puno griješe i Osijek vrlo brzo ima prednost od 9:4. Tada odgovornost u napadu preuzima Klara Jureta i s nekoliko odličnih napada Kaštelanke sustižu Osijek 11:11. Kod rezultata 18:16 za Kaštelanke ozlijedila se Karla Šimunec libero Osijeka. Kaštelanke pojačavaju servis, osvajaju nekoliko poena za redom i osvajaju drugi Superkup za redom.

Pehare ekipama podijelio je sportski direktor Hrvatskog odbojkaškog saveza Dejan Laninović.

Sastav OK MARINA KAŠTELA: Botić, Subašić, Božičevći, Dežulović, Barić, Teklić, Uljević, Grizelj, Vukić, Jureta, Ćopić, Zdilar, Parčina, Karadža
Sastav ŽOK OSIJEK: Grubeša, Grahovac, Bilić, Babić, Krivić, Sučić, Šimunec, Zirn, Miličević, Gadžić, Štebih