Mladost nadvisila iskustvo

Objavljeno: Ponedjeljak, 20 Studeni 2017 23:50 Autor:
Mladost nadvisila iskustvo Foto: D. Ivančić

U 7. kolu odbojkaška Prve lige mlada ekipa OK Croatia pobijedila je ekipu OK Šibenik 91 3:0 (25:23, 25:16, 26:24).

OK Croatia napokon je odigrao i prvu domaću utakmicu, osim toga mlada ekipa OK Croatia je po prvi puta bila kompletna te pokazala svoje kvalitete i potencijal. U njoj je okupljena većina mlade U20 hrvatske reprezentacije koju čine juniori OK Croatia i HAOK Mladost.
Prvi set je bio izjednačen do pred sam kraj seta kada više koncentracije imaju domaći igrači. U drugom setu je prednost konstantno bila na strani OK Croatia te je set i završio rezultatski uvjerljivo 25:16. U trećem setu gosti iz Šibenika pokazuju svoje umijeće i vode uvjerljivo cijeli set, a na kraju seta imaju prednost 24:20, međutim presudio je karakter ekipe OK Croatia te dostiže prednost gostiju i pobjeđuju rezultatom 26:24.