MOK Umag-CPM Umago preuzeo vrh tablice

Objavljeno Ponedjeljak, 16 Travanj 2018 22:31 Autor:

U nedjelju  15. travnja 2018. u školskoj sportskoj dvorani OŠ Marija i Lina, pomlađeni sastav MOK UMAG-CPM UMAGO, igrao je utakmicu 9. kola protiv ekipe OK „ROVINJ II“ iz Rovinja.

U Istarskom derbiju 2 HOLZ danas nije bilo iznenađenja. Dečki MOK Umag su suvereno odradili utakmicu i pobijedili rezultatom 3:0 u setovima. Ni jednog trenutka pobjeda domaćih nije bila upitna. Od samog početka i u svakom setu domaći igrači kreću ozbiljno i koncentrirano, te svaki set mirno privode kraju.

„Danas smo imali prigodu gledati 3 naša mlada igrača (mladi kadeti i junior) koji su imali priliku zaigrati, i pokazali su da se jako dobro uklapaju u seniorsku ekipi, libero Alex Četojević je u nekoliko navrat odlično reagirao, a Danijel Kremer je svojim smečom i zatvorio prvi set.  Veseli angažiranost mladih kadeta i juniora koji već igraju (Savić Leo, Antonio Degrassi, Karlo Burić, Filip Paljuh) te slobodno možemo reći da naš klub ima lijepu budućnost. Ovom današnjom pobjedom MOK Umag-CPM Umago preuzeo je prvo mjesto na tablici, i eventualnom pobjedom u zadnjem kolu 05.05. u Opatiji od 3:0 ili 3:1 može doći do eventualnog drugog naslova prvaka.Čestitke dečkima i jedno hvala našoj vjernoj publici.“ – poslije utakmice izjavio je Edi Forza predsjednik kluba MOK Umag-CPM Umago.

MOK Umag: Ico Radočaj, Abdel Zolota, Luka Čelebić, Luka Burić, Karlo Burić, Leo Savić, Antonio Degrassi, Filip Paljuh, Danijel Kremer, Alex Četojević.

Trener: Dragan Salapura

MOK UMAG-CPM UMAGO : OK ROVINJ 2      3:0 (25:13, 25:16, 25:13)