Nakon pet setova uspješniji Zagrepčani

Objavljeno: Srijeda, 21 Veljača 2018 23:30 Autor:

U susretu 9. kola drugog dijela Superlige zagrebačka Mladost slavila je protiv OK Mladost Ribola Kaštela s rezultatom 3-2 (27:25, 35:37, 16:25, 25:23, 16:14).

Kao što smo to uglavnom naviknuli gledati kada igraju ove dvije momčadi tako je bilo i ovaj put. Gledali smo doslovno rovovsku borbu u kojoj su, osim trećeg seta koji Kaštelani uvjerljivo osvajaju,  nijanse odlučivale. Tako smo na pobjednika drugog seta morali čekati više od 40 minuta koji su odbojkaši OK Ribola Kaštela osvojili s 37:35.

U trećem setu Kaštelani koriste pad u igri Mladostaša i odmah na početku rade razliku koju lagano održavaju do kraja seta.

Četvrti i peti set opet gledamo pravu borbu za svaki poen u kojima su u odlučujučim trenutcima odbojkaši trenera Travice ipak bili spretniji i sretniji te nakon 146 minuta igre pobjeđuju rezultatom 3-2.

Ovom pobjedom HAOK Mladost Proenergy je i dalje jedina neporažena momčad u natjecanju Superlige.

Sljedeću utakmicu Mladostaši opet igraju protiv Kaštelana koji već u subotu 24.02.2018. godine dolaze u Dom odbojke. Utakmica je na rasporedu u 18 sati.