Nova gradiška uzvratila Vukovaru

Objavljeno: Četvrtak, 16 Ožujak 2017 23:26 Autor:

Kakva predstava Nove Gradiške! Nakon strašno loše igre i uvjerljivog poraza u Vukovaru kojim su si strašno zakomplicirali život, Runjašove djevojke su odigrale sjajnu utakmicu i uzvratile Vukovarkama na isti način, 3:0 pobjedom bez pretjeranih šansi da gošće nešto naprave. U sva 3 seta Gradiška je odmah na početku stvorila prednost koju je bez problema održavala do kraja seta, tek su u 3. gošće u posljednjoj četvrtini uspjele doći na maleni zaostaka, no ne i do poravnanja i prilike da osvoje set.

Sada ponovno Gradiška drži  sve u svojim rukama,uz činjenicu da i imaju objektivno lakši raspored, iako i jedni i drugi igraju s istim protivnicima. Ova dva međusobna sudara najbolje svjedoče koliko je domaći parket bitan, pa stoga Gradiška ima veliku prednost jer protiv jačg protivnika, Poreča, igra kod kuće, dok protiv otpisanog Rockwoola gostuju. Dvije pobjede Gradiški definitivno osiguravaju ostanak u Superligi, dok Vukovarkama ostaje samo to da pobjede Rockwool kod kuće te naprave iznenađenje u Poreču i – čekaju!