Odbojkaši Mladosti pobijedili u Rijeci

Objavljeno: Nedjelja, 21 Siječanj 2018 01:23 Autor:

U susretu 12.kola Superlige za odbojkaše Mladostaši su u gostima kod momčadi MOK Rijeke upisali pobjedu rezultatom 3-1 (25:18, 20:25, 25:19, 25:16).

Sastav trenera Travice osvojio je uvjerljivo prvi set. Nakon toga  već pomalo uobičajeno gube drugi set. Međutim nakon toga domaćinima ne prepuštaju mogućnost iznenađenja te osvajaju dva seta u nizu te u Zagreb odbose tri nova boda.

S ovom pobjedom Mladostaši su i dalje uvjerljivo prvi na prvenstvenoj ljestvici s 35 bodova dok je drugoplasirana momčad OK Mladost Ribola s 30 bodova.

U sljedećem kolu 27.01.2018. godine odbojkaši Mladosti gostuju kod OK Mladosti Riboala.

RIJEKA: Pavlović 6, Ličina 1, Jurišić 14, Martić, Osojnak 15, Čule, Đorđević, Lasić 5, Banko, Janjanin, Cibić 3, Sušanj, Smiljanić (L), Jurčević (L).

MLADOST: Jurić, Nikačević 16, Mitrašinović 3, Bakonji, Sedlaček 27, Šarčević, Hanžić, Anić, Marelić 11, Krnić 1, Dukić 10.

Napad poeni: Rijeka 36, Mladost 55.

Blok poeni: Rijeka 5, Mladost 8.

Servis poeni: Rijeka 3, Mladost 5.

Servis greške: Rijeka 9, Mladost 14.

Neforsirane greške: Rijeka 13, Mladost 16