Odbojkaši MOK Čazma osvojili Kup regije Centar

Objavljeno: Srijeda, 02 Listopad 2019 19:14 Autor:

Proteklog vikenda, u subotu 28. rujna, OK Plavi iz Peklenice i MOK Čazma odmjerili su snage u finalu Kupa regije Centar, gdje su gosti iz Čazme izašli kao osvajači Kupa.

Plavi su nervozno ušli u utakmicu i prepustili Čazmi vodstvo od samog početka. Tu su prednost odbojkaši Čazme povećali do maksimalnih 17:6 te u konačnici osvojili set rezultatom 25:19.

Igrači Peklenice u drugi set ulaze bolje i vode do sredine seta (12:10), no zbog “pada” u igri domaćina, Čazma osvaja sljedeća četiri poena i dolazi do vodstva od 2:0 u setovima rezultatom 25:19.

Treći set bio je izjednačen do samog kraja, gdje Plavi, nošeni glasnim navijanjem publike, osvajaju set rezultatom 25:20.

U četvrtom setu gosti iz Čazme dižu nivo svoje igre i dolaze do konačne pobjede 3:1 (25:16).

OK Plavi Peklenica - MOK Čazma 1:3 (19:25, 19:25, 25:20, 16:25)