Odbojkaši Rijeke nakon pet setova svladali osječku Mursu

Objavljeno: Subota, 20 Listopad 2018 23:13 Autor:

Domaća momčad MOK Rijeka prva dva seta igrala je vrlo odlučno, disciplinirano i  raznovrsno te nije dala gostima ni trenutka nade da osvoje set.

U trećem setu Osječani odlično igraju obranu i uspijevaju s dobrim i raznovrsnim napadom dobiti relativno lako treći set. U četvrtom setu opet dominacija domaćih do negdje 22. poena i onda nastupa dobra gostujuća igra i Osječani poravnavaju rezultat na 2:2.

Peti odlučujući set domaćin je odigrao bez padova  s dosta dobrom obranom i raznovrsnim napadom i nije griješio u servisu kao četvrti set.

NAKON ZADNJEG POENA KLUPKO RADOSTI DOMAĆINA  SA SVOJOM PUBLIKOM.

Sve u svemu dobra odbojka za negdje oko stotinjak navijača.

MOK RIJEKA – MOK MURSA-OSIJEK 3:2 (25:17, 25:20, 20:25, 24:26, 15:8)